Xiaomi Her Kategoride Ürün Satmaya Kararlı: Bu Kez de Bavul Üretti!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, ürün gamını genişletme noktasında çığır açmış durumda. Şirket bu kez de bir bavul ürettiğini duyurdu. MIJIA markası altında duyurulan bavul, ilginç bir şekilde akıllı değil. Ancak Xiaomi, teknolojiyi bir şekilde bu bavula eklemeyi başardı.

60, 66 ve 71 santimetre olmak üzere üç farklı boyut seçeneği ile satışa sunulan bavul, geniş iç hacmiyle uzun yolculuklarda hayat kurtarıcı olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu bavul, 3:7 oranla dizayn edildi. Bunun nedeni, açma kapama işlemlerinin kolaylaştırmaktı. Çıkarılan bölmelere sahip olan bavuldaki ilginç özelliklerden bir tanesi ise bakterileri yüzde 99’a kadar yok edebilen, teknolojik bir kumaştan üretilmiş olması.

Xiaomi’nin bavulu işte böyle görünüyor

Xiaomi’ye göre çarpmalara karşı ultra dayanıklı plastik malzemeye ev sahipliği yapan bavul, köşelerden alınabilecek darbeler için de ekstra koruma kalkanlarına sahip. Ayrıca bu valizde fermuarın patlamasını engellemek için dayanıklı bir sistem kullanıldı. 

Xiaomi’nin bavulu, an itibarıyla Çinli perakende firmaları aracılığıyla piyasaya sürülmüş durumda. En küçük boyutunun 70 dolar karşılığında satın alınabildiği bavulun en büyük boyutlusunu almak isteyenlerin ise 90 dolar ödemeleri gerekecek.

Xiaomi’nin piyasaya sürdüğü diğer ilginç ürünler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x