Deliver Us Mars Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta oyuncular sadece bir oyunu hediye ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise normalde 140 TL fiyatı olan Deliver Us Mars. Geçtiğimiz hafta ise Surviving the Aftermath ve Earthlock verilmişti.

Oyun, geliştirici KeokeN Interactive ve yayıncı Frontier Foundry’den geliyor. Bilim kurgu macera oyunu aynı zamanda önceki oyun Deliver Us the Moon’un devamı niteliğinde. Deliver Us Mars, sizi gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere gerilim yüklü ve yüksek riskli bir göreve götürüyor.

Deliver Us Mars’ı 30 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek hafta ise eğer bir değişiklik olmazsa Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyunları hediye edilecek.

Ek olarak, 28 Kasım tarihine kadar Epic Games Store Muhteşem Cuma etkinliğine göz atabilirsiniz. Mağazada yapacağınız 199,99 TL ve üzeri işlemlerde yüzde 33 indirim sağlayacak özel bir Epic Kuponu kullanabilirsiniz ve bu tür bir satın alma işlemi yaptığınızda yeni bir Epic Kuponu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x